Moje kecy

Titulek článku nesmí být prázdný

11. května 2013 v 13:29

docela fajnová písnička, doporučila mi ji kámoška
Jako hoodně dloho sem tady nebyla :D To sem si ještě řikala že sem prostě musím něco napsat, ale pořád jsem to odkládala, ža dneska konečně!
Žiju si pořád stejně, i když teď možná trochu hůř.
Za 2 týdny jedeme ze školou na EKO kurz, což bude zajímé, počítám stím že se vrátíme jako greenpeace aktivisti :D
Ještě předtim ale potřebuju jet nakupovat, snad to vyjde :D
V pondělí jsem jela na vyhlášení fotografické soutěže, kam sem se přihlásila, nakonec jsem skončila 4. nebo 5. ve svojí kategorii(přesné pořadí nebylo určeno), takže jsem sice nic nevyhrála, ale moje fotka je vystavená v Praze na Staroměstské radnici a bude v červnovém FotoVideu. Výstavu jsem bohužel shlédnout nestihla, takže tam budu ještě muset do 26. stihnout zajet.
Asi všechno, tady je ta soutěží fotka ↓

Dreamy wishlist

5. dubna 2013 v 17:39
Omlovám se za neaktivitu, nějak se mi sem nic nechtělo psát :D Teď jenom narychlo přidávám obrázky takovýho vysněnýho oblečení z jedné super stránky. Cenově jsou pro mě ale většinou nedostupné :D
více c.č↓

It won't be the same

30. ledna 2013 v 19:01
Achjo, škola na p***. Psali jsme z matiky, hodně zajímavé. Zejtra je sice vysvědčení, ale máme stejně 7 hodin a normálně se učíme. Gympl zasranej. Teď se ukazuje a já konečně začínám chápat, jak to bude za rok blbý. Kámoška se dostala na soukromou konzervatoř v Praze. Bude tam i bydlet. No, měla jsem s ní sedět, chodit s ní do školy a ze školy a přežívat tenhle šílenej ústav..jenže ona si začala konečně plnit svůj sen..a já si řikám, nejsem blbá? Sakra co kdybych se měla líp, kdybych byla někde, kde mě to baví a prostě dělat to, co mě naplňuje. ..jo, závidim jí. Prostě, už si tam budu najednou v tý třídě připadat ještě víc sama než teď.
Kromě toho, i ostatní odejdou jinam, budou někam dojíždět, a najdou si nový přátele a na ty starý zapomenou. Takže budu úplně "forever alone"..a to mě docela děsí. Už to nebude jako dřív, asi už nikdy a bude to jenom horší.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pro dnešek jsem si vybrala tuhle knížku s povídkama. Je jich tam asi..9? Nevím, leží mi na stole, ale sem líná se tam podívat. Nejvíce mě zaujala povídka N. Ten děj se těžko vysvětluje, je to o jednom muži, který chodí k psychiatrovi, kde se mu vyzpovídá. Trpí psychickou poruchou že musí všechno počítat, rovnat do kruhů a diagonál a musí si na věci sahat, aby se ujistil, že jsou skutečné. Vždy musí napočítat sudý počet, neboť lichá čísla jsou podle něho špatná, věci na stolku musí být přesně umístěné a když vypne troubu, musí si ještě třikrát sahnout na vypínač a ujistit se. Tohle všechno začalo když poprvé vstoupill na Ackermanovo pole. Na tom poli je něco špatně. A je tam sedm velkých kamenů (něco jako Stonehenge), jenže, když se na ně podívá skrz hledáček fotoaparátu, je jich tam osm. Co je vlastně realita?
A tím to ani zdaleka nekončí, ale víc prozrazovat nebudu. Ještě ukázka↓↓↓
Minul jsem malu ceduli přibitou na strom. ACKERMANOVO POLE, ZÁKAZ VSTUPU, stálo na ní. Pak se stromy rozestoupily, nejdřív nalevo, pak napravo, a byl jsem tam. Vzalo mi to dech. Sotva si vzpomínám, jak jsem zhasl motor a vystoupil, ani se nepamatuju, že jsem popadl foťák, ale musel jsem to udělat, protože jsem ho měl v ruce, když jsem se dostal na okraj pole, a popruh a pouzdro na objektivy mě tloukly do nohy. Zasáhlo mě to tam do srdce i duše, můj obyčejný život nadobro skončil.
Realita je mystérium, doktore Bonsainte, a všední tkanivo všeho kolem nás je látka, kterou přes ni přetahujeme, abychom zamaskovali její jas i temnotu. Myslím, že tváře mrtvých zakrýváme ze stejného důvodu. Vidíme tváře mrtvých jako jakousi bránu. Před námi je zavřená..ale víme, že pořád zavřená nebude. Jednoho dne se před každým z nás rozletí dokořán a každý z nás jí projde.
Ale jsou místa, kde se ta látka prodře a realita zřídne. Tvář pod ní prosvítá...ale není to tvář mrtvoly. Skoro by to tak bylo lepší. K takovým místům patří i Ackermano pole a není sakra divu, že majitel tam přibil ceduli ZÁKAZ VSTUPU.

Imagine dragons

18. ledna 2013 v 16:56
Zaprvé sem dávám tuhle písničku, slyšela sem ji na Óčku a tak jsem si ji stáhla a absolutně se do ní zamilovala. A ještě ten klip! Ten je prostě bomba!
Jsem faakt hodně ráda že je víkend :D Ale v pondělí píšeme pololetku z matiky, takže si ho asi úplně neužiju podle mejch představ.. Jako obvykle..:D Ale snad půjdu s kámoškou fotit, i když teda zrovna teď to tady nevypadá moc vábně :D Já upe nesnášim, když je ten sníh takovej polo-něco roztátej nebo když to jsou jenom takový zbytky. To ať radši neni žádnej.
Nyní si dovoluji přidat moje dvě košile. Konečně sem se něčeho takovýho dočkala a dokonce dvou! Docela sem nemohla z učitelky jak si to porhlížela a prej kde sem to sehnala :D
↓↓ (nee to nejsou obrázky z we♥it, to sou moje fotky :D)
Pokud mi zbyde nějaký čas, asi udělám recenzi na nějakou knihu od Kinga. Uvidíme. Taky přidávm nový fotky na blogspot tak se nepomeňte kouknout. Odkaz je v menu.

Castle of glass

29. prosince 2012 v 12:09
skvělá písnička, skvělá skupina, skvělej klip, doporučuju zhlídnout

→Doufám, že jste si všichni Vánoce užili a splnilo se vám také nějaké vánoční přání jako mě. Dneska máme 29. prosince, což mě přivádí do mírné deprese, protože už se zase blíží škola a s tím i zkoušení, učení, únava,..fuj
Na Silvestra bych snad mohla spát u R. Jako musíme zkouknout Misfits, včera jsem totiž zjitila, že čtvrtá série je už dáávno venku :D Demence. A 42 dní zbývá do nového dílu TWD. achjo
Čeká mě ještě nějaká práce do školy, v podobně projektů, referátů a učení na zkoušení. Už bych mohla začít :D haha
Přidávám dvě fotky, můj novej milouš, Canon 600d*deleted*

20. prosince 2012 v 16:27
Momentálně mi neni nějak nejlíp po fyzický i psychický stránce, ale co už. Pořád si opakuju, už jenom jeden den a bude na dva tejdny pokoj. Škola mě začala deptat, ne to učení, ale prostě no jak se to říká, " teprve až ve společnosti si uvědomíme jak moc jsme sami" Neřešit, radši. Usmívat se, všechno je fajn.

No, jinak byla jsem s kámoškama teda na tom Hobitovi a bylo to, bylo to prostě úžasný! Absolutně nádhernej obraz, efekty, hodně promakaný, bylo to super zase se vrátit na ty místa, který prostě známe z Pána Prstenů. Škoda že Hobit nemá tak propletenej a temnej příběh jako Pána prstenů, jak už bylo někde zmíněno, Hobit je taková epická pohádka. Nejlepší pohádka co znám. Byla s náma v kině i kámoška, co takovýhle filmy moc nemá ráda a co nikdy neviděla Pána Prstenů,a po shlédnutí filmu prohlásila, že to bylo super a že se možná koukne i na PP. To samý jeden kluk od nás, co nesnáší Pána prstenů i když ho nikdy neviděl, šel na Hobita a řekl, že se mu to fakt líbilo a že se taky možná koukne na PP. Takže dobrý no :D Je vidět, že to na ně udělalo velkej dojem. Není to ani tejden co jsem to viděla a už to chci vidět znova!

Už vymejšlim nějaaký vánoční výzdoby. A hlavně už mám nápad jak prostřít na štědrovečerní večeři. Nebude to přímo v barvách vánoc, bude to bílo-fialový ale dám tam nějaký fialový a stříbrný vánoční dekorace. Tak uvidíme ;D

Hello December !

1. prosince 2012 v 11:28

Myslete si co chcete, ale čas je pro mě spíše relativní pojem. Jo, jak to tak rychle mohlo utéct teda nevim, ale prosinec je tady. Všimli jste si? Já teda ano, a to i přesto, že tady ještě nesněží. Včera jsme byly s kámoškou na rozsvícení městského vánočního stromu, kterej se každou rok stejnej. Večerní atmosféra byla ale skvělá - svítící hvězdy a zvonky na lampách, barevná světýlka na stromech, vůně svařáku a pražených oříšků a v neposledí řadě tam byl samozřejmě i zpěv koled. Sice zima, ale super. Po mnoha letech se opět těším na Vánoce a konečně vnímám tu jedinečnou atmosféru :)
Plánuju pár věcí - nevím, zda je uskutečním, ale..no uvidíme.

4th November

4. listopadu 2012 v 12:43

Víkend končí, achjo. Co sem dělala - nic. Akorát v pátek jem byla venku s kámoškama dalo by se říct z mýho okolí- s A., na tu se taky vysrala její nejlepší kámoška no a s M. S tou asi budu sedět příští rok, pokud nepůjde na konzeravatoř. Jo to mi připomíná, že jsem si už řekla že na tom gymplu prostě zůstanu. Vlastně teď je to ve škole docela fajn, co se učení týče - z fyziky zatim sbírám za 1, kvadratický rovnice zatim nejsou vůbec tak hrozný a chemie mě docela baví a zatim mám furt taky za 1 takže :D Ostaní předměty jsou spíš jenom takový "naučit se", tam toho moc chápat nemusíte :D
Za tři dny mám narozky. 15. Připadá mi to spíš jako prokletý číslo a vůbec se na ty narozky netěšim. Proč taky jo?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taky si někdy připadáte že jste tady navíc a že by bylo možná všem líp kdybyste neexistovali?
Ne, vlastně by jim bylo stejně - dobře.

Halloween?

31. října 2012 v 16:52
Nic víc halloweenskýho se nekoná. Je to docela nezvyk, zatím se měla vždycky nějaký plány. Časy se mění...ale k horšímu.

Monday 29th

29. října 2012 v 17:31
Zazzy

Úspěšně sem přežila pondělí. Dneska byla fakt děsná zima, a to i přesto, že jsem vytáhla zimní bundu. Ale jako zima to už zase venku moc nevypadá-v neděli jsem byla s kámoškou venku, něco jsem trochu vyfotila, ona se mi svěřila, že by si taky přála foťák a pak jsme si šli sednout do jedný kavárny v opuštěný uličce u kostela. V tý kavárně sem byla prvně, ale mají to tam fakt pěkný, tmavší, útulný, a jako stěnu tam mají vysokou knihovnu plnou knih. Kámoška si dala skořicový latté a já oříškový cappucino, jako obojí bylo super, takže sem tam rozhodně nebyla naposled.
Taky sem si konečně koupila teplej svetr - vínovej, celkem levnej. Prostě svetr, přes hlavu, tak, jak sem si ho asi představovala.
Svoje nálady, pocity a no, proste se teďka nejvíc vynadávám na twitteru - nikdo tam moc neni, takže dobry, vyhodu to maá, alespoň si procvičim ajinu.

Still alive

27. října 2012 v 11:40
Achjo, ten obrázek mě zabíjí :D
Normálně sněží :D Sice jenom trochu, ale sněží a to i přes to že nebydlim na horách, kde je momnetálně už sníh. Celkem brzo. Dneska mám v plánu s rodinkou vyřezat dýně, už to nemá cenu dál je tady skladovat. :D Máme jich celkem dost a všechny sou domácí. Škoda že je venku mokro no. Jinak sem chtěla jít fotit, no, sice sama, ale to neni důvod proč tam nejít. Jenže ono je tak zima a ještě k tomu teď tak jako sněžo-prší, takže se na to asi vyseru.
Včera jsem spala u kámošky, což bylo fajne, no a předevčírem sme byly v tom Palladiu, na running sushi. Jako bylo to hustý, ochutnala jsem tři druhy sushi, ale byly celkem dost hnusný, snad kromě sashimi sushi se syrovým lososem. Dále následovala ochutnávka nějaké masové směsi se zelenejma fazolkama, pak maso v křupavym těstíčku, směs krevety a zelenina, maso v mandlích, to bylo výborný, pikantní brambory s kořením, no pak ovoce kaki (mňam), žlutej meloun. No a prostě bylo toho hodně, ale bylo to fajn ochutnat tolik novejch věcí.
Zejtra si pojedu s mamkou do Futura, no, zkusim se tam podivat po zimí bundě a třeba uplatníme slevy do Takka.
Dneska se kouknu na fyziku a ajinu a v pondeli se snad vyhnu těláku :D
No, koho to zajímá, čau

Sick of everything

19. října 2012 v 11:02

Momentálně sem doma, protože jsem chytla nějakou virózu nebo co, takže je mi dost blbě :D Ale zase lepší než včera..
Je to tady takový dost mrtý, já vim, ale moc mě to tady nebaví a čas na to taky zrovna dvakrát nemám. No nic, dyť sem stejně nikdo nechodí.:D
Dneska ráno byla pěkná mlha, že jsem chvíli i uvažovala o tom, že bych šla ven, ale pak sem si řekla že v tomhle bídnym stavu a ještě k tomu sama to prostě nemá cenu. Myslela jsem že bych šla o víkendu, to už snad budu cajk , s kámoškou ale zase si řikám, že by stejně asi nešla, a když už by šla tak to bude zřejmě polovičně nedobrovolně. Jenom bych si ještě chtěla užít nějakou tu mlhu na fotkách, a to nejen proto že jsem slíbila učitelovi na výtvarku, že mu ještě nějaký mlhový a podzimový fotky přinesu.
O podzimních prázdninách snad pojedem s kámoškama ze třídy do Prahy do Palladia na sushi a jiný japanský speciality, což bude doufám fajn. Potřebuju si koupit zimní bundu, tak doufám, že bych tam nějakou mohla sehnat.

L.

Challenge

1. října 2012 v 19:53

Počítač máme konečně zase doma, tak mě napadlo něco sem zase napsat. Prodloužený víkend sem si maximálně užila - byly jsme s kámoškou ve Zlíně - sice to byla 4 hodinová cesta autem, ale byla sem celkem překavpená, že mi nebylo ani blbě :D Takovejch výtlemů za jeden den, to je celkem vzácnost :D V sobotu jsem nejdřív šla s kámoškou do nemocnice, kde jsme vytvrdly dvě hodiny, ale pak jsme jely na Čerňák a do Ikei a to bylo fájn ;D
MImochodem ta fotka je focená mnou z kámoščinýho foťáku. Je to sice kompakt, ale má blízko zrcadlovce, takže se s nim fotí mnohem líp, než s tim mym ňoumou :) Už aby byly Vánoce. Jo, těšim se na Vánoce. KOnečně, zase jednou. Už asi tři roky vkuse sem se na ně vyloženě netěšila, ale teď..lepší :D Celkově ta atmosféra a vůbec. I když teď se snažim užít si pravej, nefalšovanej podzim, miluju ho.
Trochu na mě padá depka kvůli škole. Připadám si, že to nezvládám. Nebo spíš se bojim že to nebudu zvládat. Pořád nás psychicky připravuujou na vyšší gympl, že to bude mnohem rychlejší, že tam se s náma nikdo patlat nebude, atd.. Joo, bojim se. Přemejšlim nad tim, že bych odešla, ale zároveň vim, že to neudělám, protože by to byla blbost. Chci to zvládnout.

L.

Autumn is coooming

12. září 2012 v 16:37
Škola dementní, nálada mírně pod průměrem, počasí ujde. Nemám nic moc co psát, spíš jde zase ojedenz článků, kterým dávám najevo, že tady pořád jsem. Ve škole nuda, já nevim, prostě mi tam chybí nějaký actions :D Prostě to není ono, ale tak co chci že jo. Dneska jsme měli tělák. Z toho pondělního sem se šikonvě vykroutila díky návštěvě očního (mimochodem mám zánět oka). Tělák by prostě měli zrušit, nebo ho dát jako volitelnej předmět. Hate it. I matika je lepší, ta mi bude alespoň dobrá k maturitě.
Teďkon prší. Vlastně mi to vůbec nevadí. Já už chci podzim. Listí, mlhy a..kabáty. Těšim se až ho budu moct nosit pořád a né jako teď když je jeden den teplo a druhej den zima to je fakt dementní. :D
Ježiš já píšu sračky, radši to po sobě ani nebudu číst :D Mizim.
( Měla bych udělat novej design co? :D)

Angry

21. srpna 2012 v 12:09
Píšu, jelikož nemám co dělat. Včerejší vedro bylo děsný a myslim, že dneska to nebude o moc lepší. To nemůže bejt normální počasí? Buď je mi zima nebo vedro. Nemůže bejt normálně, prostě ne. Ještě k tomu mi přestala jít moje oblíbená hra, snad ještě lepší než Sims, který mi mimochodem taky zrovna dvakrát nejdou. Mě to tak nevýslovně se*e! Prostě hra u který se můžu odreagovat a vona si prostě přestane jít. Podraz. Ještě že bude školní rok, alespoň nebudu mít na takovýhle věci čas. Achjo. Asi budu hrát The Sims 2, protože to je jediný co mi tak nějak de.
Taky se pokusim dokoukat na TBBT. Haha. Potřebuju ke kadeřnici. Haha. Musim jít do knihovny (tam sem dneska byla a měli zavřeno) a musim si jít koupit věci do školy. Ha. Ha. Ha. Je to zlý.

There and here

9. srpna 2012 v 11:45
ahojahoj, jo ja vim, zase to tady zanedbávám, ale nejsem tak úplně neaktivní - přidávám fotky na svůj blogspot - lenush-photography.blogspot.com . Myslím, že je budu přidávat jenom tam, protože je to tam pro mě takový pohodlnější a jednodušší. Myslím, že to i vypadá líp, než když je dám sem v podobě náhledu na imagebam.
Včera jsem přijela, byla jsem s kámoškou a jejím tátou pryč. Je to vtipný, jejího otce vidim mnohem častěji, než mýho vlastního. no nic.
Do konce prázdnin bych chtěla zkouknout třetí řadu Misfits. Vlastně mi to tak nějak "ukázala" a navedla mě na to Raduš a já musim říct, že to je prostě úplně boží (obrázek nahoře ↑ - Simon z budoucnosti ;D )
Jdu přidat nějaký fotky na blogspot. Mějte se

Summer paradise

24. července 2012 v 11:27

Počasí se začíná zlepšovat (teda ne že by mi zima a déšť nějak vadily), takže dneska jedem s R. konečně kempit. Doufám že to tak nějak vyjde - mám v plánu ji naučit šachy, já se musim naučit žoliky a taky budem skládat origami - ty nejjednodušší :D Jedeme na kole, což bude ještě vtipný, protože budem asi muset jet fakt nadvakrát, jelikož ty všechny krámy asi nepoberem. Vemu si s sebou foťák a pokusim se o..něco :D Jsou tam celkem pěkný pole a tak, taková pohodová vesnička.
Dneska je 24. Ou. Já osobně teda začínám propadat panice, když pomyslím na to, že ten jeden měsíc je vlastně už v háji. sakrasakrasakra, já do tý školy nechci! V podstatě tam na mě nic moc nečeká.
Mějte se a užívejte si, dokud to jde.

Be creative?

15. července 2012 v 11:30
Jak si užíváte prázdniny ? U mě zatim nic moc. Ještě k tomu mi nepíše mezerník a to je utrpení protože musim místo mezerníku mačkat ctrl+v kde mám nakopírovanou mezeru. Připadám si jako retard :D Dneska se na ni podiváme, rozeberem ji a když to ani pak nepude, tak hold bude nová no:D
Můj aktuální prázdninový program je zatím postaven na četbě Pána prstenů, skládání jednoduchého origami (+lucky stars,hehe), a tvoření nějakej splácanin vodovkama. Dokonce mám pár novejch, celkem fajn fotek, ale nevím, jestli je přidám sem, možná se spíše objeví za nějakou dobu tady - lenush-photography.blogspot.com Takže uvidíme.
Mě už to psaní unavuje,takžekončim,snadněkdynashledanouvlepšíchčasech:D
Lenča

Ill.

3. července 2012 v 11:32

Jo, to mi ty prázdniny parádně začaly - jsem nemocná. Bolí mě v krku jako blázen, mám horečky a je mi proste blbě. Ještě že je teď stejně celkem chladno a večer jsou bouřky, takže i kdybych byla zdravá, byla bych doma tak jako tak. Možná. Měla jsem jít ven, ale prostě sem to musela odvolat jelikož sem nepoužitelná.
Achjo. Ale klíídek, je teprve 3.

Only holidays !! :))

27. června 2012 v 9:44
Čauky. Dneska jsem zatáhla a nešla do školy - máme sportovní den, což není nic pro mě. Jeden den se už nezblázní, protože ještě 3 dny a budou prázdniny! Já sem teda prázdninově naladěná už od pondělí, jelikož se už moc neučíme, na kroužky už nemusim, takže mám v podstatě spoustu času, což je u mě vzácnost, no spíš to je vždycky kvůli škole. Vůbec ani nevim, kam nebo jestli vůbec někam pojedem - naše rodina je děsně líná a nejradši by byli pořád jenom doma, barbaři. Ale tak co, pro všechny případy mám plány co bych mohla za ty prázdniny udělat, to co jsem nestihla o školním roce a tak, a hlavně bejt s kámoškama, se kterejma se o školním roce moc nevidím.
Pokoušim se fotit, snažim se vymejšlet nový nápady - jo ty by byly, ale můj foťák je většinou odmítá realizovat a vyfotí něco, něco příšernýho. Achjo. Někdy mám chuť se na vybodnout.
Miluju letní večery, to je teď to, co mě baví - epický západy slunce, vysoká tráva mezi kterou prosvítají paprsky slunce, zpěv ptáků, příjemný teplo a hlavně pocit, že nemusim, alespoň těch pár dní, nic dělat.

Užijte si proto prázdniny jak nejlépe umíte a nezoufejte, někdy stačí ke štěstí opravdu málo :)

The show must go on

23. června 2012 v 21:22
Miluju tyhle letní západy slunce..a mraky. Zrovna tyhle byly jako namalovaný akvarelem. Paráda.
Dnešek byl fajn. Ráno sme jely s R. do Kolína - sice jsme nic nesehnaly (haha.ha.), ale jako jinak dobrý. Pak jsme tak nějak celou dobu byly u nich v bazénu.A plánovaly jsme věci na prázdniny. Takže snad to vyjde. Doufám. Těšim se, potřebuju pauzu, potřebuju bejt s někym, se kterym se cejtim absolutně sama sebou, trochu v jinym světě, asi nenáme na všechno stejnej názor, ale co už. :D
Já nevim, ale přátelé, ti dobří přátelé, toho hodně znamenají.

Pokud se mi bude zejtra chtít, tak přidám obrázky z výtvarky. No, nečekejte zázraky.

Keep calm and kill the zombie :D

11. června 2012 v 20:03
(Nemusim doufám připomínat, že fotka je moje, takže se opovažte ji zkopírovat, znehodnotit nebo dokonce vydávat za svou.)
Včerejší nálada tk nějak opadla. Jo, asi sem byla moc v afektu, ale prostě někdy to pomůže se "vyvztekat". Dneska jsem byla zase do 4 ve škole, přišla jsem domů tk akorát s bolavou hlavou a příkladama z matiky, který nechápu. Jo, abych nezapomněla - dneska jsme psali celoroční opakování z matiky a profesorka nám už řekla i známky, no a co si myslíte - od bod víc a měla bych za jedna :D Tk to ať mám radši trojku, ale tohle fakt nasere! No nic, já sem proste moc blbá na jedničku z matiky no.
Fajn, teď mám chuť zhebnout. Škola v tom roli nehraje.
shit

I don't caaaaare

10. června 2012 v 19:41

Tk dneska mě to už totálně dojebalo. Už mě nebaví bejt pořád ta špatná. Vždycky jsem si myslela že když já můžu překousnout dloouhou řadu věcí, který mi třeba vaděj, tk že to budou moct a umět udělat i ostatní. Ha, o vono ne. Jo, všechno beru, pořád jsem to všechno mohla tk nějak pochopit, tk nějak ustát, mávnout nad tim rukou. Ale teď to prostě nějak přeteklo, už je toho moc a moc často. Já prostě budu taková jaká jsem a budu se snažit bejt i lepší, protože každej má naději bejt lepší. Jo, asi je to divný tak dbát na školu nebo se prostě učit, nikoho to nebaví, ani mě, ale je to teď moje povinnost dělat to, abych mohla nějakym způsobem v budoucnu pokračovat. Protože za každou odměnou je jenom dřina. A ten, kdo nemaká skončí jako socka, víme všichni ne?

Takže jestli máš furt problém, tk mě kurva nech žít, protože já se svýho cíle nevzdám. Já si nic dokazovat nepotřebuju..

I want change it

28. května 2012 v 17:17
Chtěla bych usnout a probudit se v jiném světě.

Aby to nevypadalo, že sem mrtvá, tk o sobě dávám vědět.
Máme ve škole mediální kurz, což znamená, že končíme dřív a neučíme se. Práce je sice spousta, a i ta bude hodnocena známkou, ale je to alespoň zase něco jinýho.
Momentálně přežívám s nadějí na lepší vyhlídky, a taky s faktem že za měsíc jsou prázdniny. Asi si je příliš idealizuji, ale na jednu stranu, jedna z věcí, která mě teď nejvíc deptá je právě škola.
Mám pár novejch fotek, jinak to stojí za ho*no. Zrcadlovky se ale nevzdám.

Jo, a ještě něco - nevím co chci, ale vím, co nechci.

Sick of everyone

18. května 2012 v 15:23

Dnešek byl zase propadák. Ráno, mě přivítala dvouhodinovka těláku venku(málem sem zmrzla), fascinující matematika a nasraná profesorka chemie. Chvílemi jsem mívala pocit, že ve škole to někdy neni zas až tak špatný, ale teď..cejtim se jako šedá myš, taková zbytečná. Závidim ostatním lidem jejich radost, jejich štěstí, ale zároveň je v jistých ohledech lituju.
Nejsem se sebou nijak spokojená, moje sebevědomí zruinovali "ega" z naší třídy, školy, země, planety,..však to znáte. Ale zárověň se ráda za to, že vim, kde mi hlava stojí, a že si dokážu stát za svym rozhodnutím, protože vim, že je pro danou chvíli správné. Nepotřubuju udělat chybu, o které už předem vim, že to chyba je. Neudělám to. Myslete si, že jsem trapná, děcko, srab nebo cokoliv jinýho, ale jste to vy, kdo si myslí že je zajímavej a kdo ""ví co dělá"". Jenže víte o tom hovno.

Myslela jsem, že bych sem dala ještě nějaký svoje výtvory, ale sem na to moc líná, tak možná zejtra. S mojí zrcadlovkou to vypadá celkem nadějně, už jsem si o tom dvakrát vážně povídala s mamkou a ta teda svolila. Bude to Canon 550D nebo 600D se základním objektivem a pak si za svoje koupim 50mm f1.8 aneb vítej malá hloubko ostrosti! Zrcaadlovka je totiž o něčem úplně jinym, než podprůměrnej kompakt. Jestli to vyjde, tak budu nejšťastnejší na světě, protože budu moct dělat to, co dělat chci, to co mě baví a to co má smysl.
 
 

Reklama