Monday 14th

14. ledna 2013 v 16:53 |  Aktuálně
→Pondělí jsem přežila :) Dokonce sem byla poslední 9. hodinu zkoušená z fyziky a mám za jedna :D Jako to je prostě..:D vtipný. Je to spíš o štěstí, jaká otázka na vás padne.
→Včera jsem byla s R. nakupovat, koupila jsem si bílou košili s límečkem s cvočkama ♥ a legíny. Na mě docela úspěch. Ještě se mi tam hodně líbil béžovej svetr s křížem, ale neměla jsem už peníze, navíc jsem ještě půjčovala kámošce na šaty do tanečních.
→Dneska mi přišly cvočky :D Samozřejmě. Kdybych si tu košili nekoupila tak by nepřišly. Zákon schválnosti.
→ Nasněžilo. Sice ne nějak moc, ale na naší nížinu to ujde. Chtěla bych jít fotit, ale ze školu přijdu a už je blbý světlo..takže doufám, že to vydrží třeba na pátek.

Další mnou přečtená knížka je Silmarillion od Tolkiena. Je to vpodstatě o vzniku Ea, pádu Gondolinu, zánik Númenoru,..shrnuto je to historie Středozemě a zemí na západ a sever od ní. Je to rozdělené na kapitoly Ainulindalë - to je stvoření světa, pak Valaquenta - o bozích (Valar) dalo by se říct :D, dále Quenta Silmarillion, nejrozsáhlejší kapitola, o historii silmarilů, válka s Morgothem → v podstatě celá historie..(hlavně elfové). Další kapitolou je Akallabêth, o Númenoru, druhém Věku. Poslední kapitolou je O prstenech moci a Třetím věku - zajímavý dodatek a shrnutí k Pánu prstenů.
Vzhledem k tomu, že miluju Pána prstenů to pro mě bylo hodně zajímavý a dobrý, i když tam bylo hrozně moc jmen, takže část knihy tvoří i rejtřík s popisky :D
Pro fanoušky Pána Prstenů nutnost.

→P.S. Teď jsem si vzpoměla že jsem sem chtěla dát odkaz na uhle stránku → http://www.thisiscolossal.com/
Hrozně ráda tam chodím, je to o umění, originálních nápadech nebo něčem umělecky neobvyklém. Jsou tam k vidění úžasné věci a určitě ti, co je umění zajímá, by se sem na tuhle stránku měli podívat, stojí to za to :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama