Challenge

1. října 2012 v 19:53 |  Moje kecy

Počítač máme konečně zase doma, tak mě napadlo něco sem zase napsat. Prodloužený víkend sem si maximálně užila - byly jsme s kámoškou ve Zlíně - sice to byla 4 hodinová cesta autem, ale byla sem celkem překavpená, že mi nebylo ani blbě :D Takovejch výtlemů za jeden den, to je celkem vzácnost :D V sobotu jsem nejdřív šla s kámoškou do nemocnice, kde jsme vytvrdly dvě hodiny, ale pak jsme jely na Čerňák a do Ikei a to bylo fájn ;D
MImochodem ta fotka je focená mnou z kámoščinýho foťáku. Je to sice kompakt, ale má blízko zrcadlovce, takže se s nim fotí mnohem líp, než s tim mym ňoumou :) Už aby byly Vánoce. Jo, těšim se na Vánoce. KOnečně, zase jednou. Už asi tři roky vkuse sem se na ně vyloženě netěšila, ale teď..lepší :D Celkově ta atmosféra a vůbec. I když teď se snažim užít si pravej, nefalšovanej podzim, miluju ho.
Trochu na mě padá depka kvůli škole. Připadám si, že to nezvládám. Nebo spíš se bojim že to nebudu zvládat. Pořád nás psychicky připravuujou na vyšší gympl, že to bude mnohem rychlejší, že tam se s náma nikdo patlat nebude, atd.. Joo, bojim se. Přemejšlim nad tim, že bych odešla, ale zároveň vim, že to neudělám, protože by to byla blbost. Chci to zvládnout.

L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama