Říjen 2012

Halloween?

31. října 2012 v 16:52 Moje kecy
Nic víc halloweenskýho se nekoná. Je to docela nezvyk, zatím se měla vždycky nějaký plány. Časy se mění...ale k horšímu.


Monday 29th

29. října 2012 v 17:31 Moje kecy
Zazzy

Úspěšně sem přežila pondělí. Dneska byla fakt děsná zima, a to i přesto, že jsem vytáhla zimní bundu. Ale jako zima to už zase venku moc nevypadá-v neděli jsem byla s kámoškou venku, něco jsem trochu vyfotila, ona se mi svěřila, že by si taky přála foťák a pak jsme si šli sednout do jedný kavárny v opuštěný uličce u kostela. V tý kavárně sem byla prvně, ale mají to tam fakt pěkný, tmavší, útulný, a jako stěnu tam mají vysokou knihovnu plnou knih. Kámoška si dala skořicový latté a já oříškový cappucino, jako obojí bylo super, takže sem tam rozhodně nebyla naposled.
Taky sem si konečně koupila teplej svetr - vínovej, celkem levnej. Prostě svetr, přes hlavu, tak, jak sem si ho asi představovala.
Svoje nálady, pocity a no, proste se teďka nejvíc vynadávám na twitteru - nikdo tam moc neni, takže dobry, vyhodu to maá, alespoň si procvičim ajinu.

Still alive

27. října 2012 v 11:40 Moje kecy
Achjo, ten obrázek mě zabíjí :D
Normálně sněží :D Sice jenom trochu, ale sněží a to i přes to že nebydlim na horách, kde je momnetálně už sníh. Celkem brzo. Dneska mám v plánu s rodinkou vyřezat dýně, už to nemá cenu dál je tady skladovat. :D Máme jich celkem dost a všechny sou domácí. Škoda že je venku mokro no. Jinak sem chtěla jít fotit, no, sice sama, ale to neni důvod proč tam nejít. Jenže ono je tak zima a ještě k tomu teď tak jako sněžo-prší, takže se na to asi vyseru.
Včera jsem spala u kámošky, což bylo fajne, no a předevčírem sme byly v tom Palladiu, na running sushi. Jako bylo to hustý, ochutnala jsem tři druhy sushi, ale byly celkem dost hnusný, snad kromě sashimi sushi se syrovým lososem. Dále následovala ochutnávka nějaké masové směsi se zelenejma fazolkama, pak maso v křupavym těstíčku, směs krevety a zelenina, maso v mandlích, to bylo výborný, pikantní brambory s kořením, no pak ovoce kaki (mňam), žlutej meloun. No a prostě bylo toho hodně, ale bylo to fajn ochutnat tolik novejch věcí.
Zejtra si pojedu s mamkou do Futura, no, zkusim se tam podivat po zimí bundě a třeba uplatníme slevy do Takka.
Dneska se kouknu na fyziku a ajinu a v pondeli se snad vyhnu těláku :D
No, koho to zajímá, čau

In her mind

20. října 2012 v 12:39 Kreslím

Alespoň něco jsem za ty dva dny udělala. Časem to ještě možná trochu dodělám.

Sick of everything

19. října 2012 v 11:02 Moje kecy

Momentálně sem doma, protože jsem chytla nějakou virózu nebo co, takže je mi dost blbě :D Ale zase lepší než včera..
Je to tady takový dost mrtý, já vim, ale moc mě to tady nebaví a čas na to taky zrovna dvakrát nemám. No nic, dyť sem stejně nikdo nechodí.:D
Dneska ráno byla pěkná mlha, že jsem chvíli i uvažovala o tom, že bych šla ven, ale pak sem si řekla že v tomhle bídnym stavu a ještě k tomu sama to prostě nemá cenu. Myslela jsem že bych šla o víkendu, to už snad budu cajk , s kámoškou ale zase si řikám, že by stejně asi nešla, a když už by šla tak to bude zřejmě polovičně nedobrovolně. Jenom bych si ještě chtěla užít nějakou tu mlhu na fotkách, a to nejen proto že jsem slíbila učitelovi na výtvarku, že mu ještě nějaký mlhový a podzimový fotky přinesu.
O podzimních prázdninách snad pojedem s kámoškama ze třídy do Prahy do Palladia na sushi a jiný japanský speciality, což bude doufám fajn. Potřebuju si koupit zimní bundu, tak doufám, že bych tam nějakou mohla sehnat.

L.

Challenge

1. října 2012 v 19:53 Moje kecy

Počítač máme konečně zase doma, tak mě napadlo něco sem zase napsat. Prodloužený víkend sem si maximálně užila - byly jsme s kámoškou ve Zlíně - sice to byla 4 hodinová cesta autem, ale byla sem celkem překavpená, že mi nebylo ani blbě :D Takovejch výtlemů za jeden den, to je celkem vzácnost :D V sobotu jsem nejdřív šla s kámoškou do nemocnice, kde jsme vytvrdly dvě hodiny, ale pak jsme jely na Čerňák a do Ikei a to bylo fájn ;D
MImochodem ta fotka je focená mnou z kámoščinýho foťáku. Je to sice kompakt, ale má blízko zrcadlovce, takže se s nim fotí mnohem líp, než s tim mym ňoumou :) Už aby byly Vánoce. Jo, těšim se na Vánoce. KOnečně, zase jednou. Už asi tři roky vkuse sem se na ně vyloženě netěšila, ale teď..lepší :D Celkově ta atmosféra a vůbec. I když teď se snažim užít si pravej, nefalšovanej podzim, miluju ho.
Trochu na mě padá depka kvůli škole. Připadám si, že to nezvládám. Nebo spíš se bojim že to nebudu zvládat. Pořád nás psychicky připravuujou na vyšší gympl, že to bude mnohem rychlejší, že tam se s náma nikdo patlat nebude, atd.. Joo, bojim se. Přemejšlim nad tim, že bych odešla, ale zároveň vim, že to neudělám, protože by to byla blbost. Chci to zvládnout.

L.