Srpen 2012

Universe

23. srpna 2012 v 14:34 Kreslím

I am finding my place in the universe.


Silence

22. srpna 2012 v 14:31 Kreslím

Angry

21. srpna 2012 v 12:09 Moje kecy
Píšu, jelikož nemám co dělat. Včerejší vedro bylo děsný a myslim, že dneska to nebude o moc lepší. To nemůže bejt normální počasí? Buď je mi zima nebo vedro. Nemůže bejt normálně, prostě ne. Ještě k tomu mi přestala jít moje oblíbená hra, snad ještě lepší než Sims, který mi mimochodem taky zrovna dvakrát nejdou. Mě to tak nevýslovně se*e! Prostě hra u který se můžu odreagovat a vona si prostě přestane jít. Podraz. Ještě že bude školní rok, alespoň nebudu mít na takovýhle věci čas. Achjo. Asi budu hrát The Sims 2, protože to je jediný co mi tak nějak de.
Taky se pokusim dokoukat na TBBT. Haha. Potřebuju ke kadeřnici. Haha. Musim jít do knihovny (tam sem dneska byla a měli zavřeno) a musim si jít koupit věci do školy. Ha. Ha. Ha. Je to zlý.

Vodovky

20. srpna 2012 v 18:28 Kreslím

There and here

9. srpna 2012 v 11:45 Moje kecy
ahojahoj, jo ja vim, zase to tady zanedbávám, ale nejsem tak úplně neaktivní - přidávám fotky na svůj blogspot - lenush-photography.blogspot.com . Myslím, že je budu přidávat jenom tam, protože je to tam pro mě takový pohodlnější a jednodušší. Myslím, že to i vypadá líp, než když je dám sem v podobě náhledu na imagebam.
Včera jsem přijela, byla jsem s kámoškou a jejím tátou pryč. Je to vtipný, jejího otce vidim mnohem častěji, než mýho vlastního. no nic.
Do konce prázdnin bych chtěla zkouknout třetí řadu Misfits. Vlastně mi to tak nějak "ukázala" a navedla mě na to Raduš a já musim říct, že to je prostě úplně boží (obrázek nahoře ↑ - Simon z budoucnosti ;D )
Jdu přidat nějaký fotky na blogspot. Mějte se