Červenec 2012

Summer paradise

24. července 2012 v 11:27 Moje kecy

Počasí se začíná zlepšovat (teda ne že by mi zima a déšť nějak vadily), takže dneska jedem s R. konečně kempit. Doufám že to tak nějak vyjde - mám v plánu ji naučit šachy, já se musim naučit žoliky a taky budem skládat origami - ty nejjednodušší :D Jedeme na kole, což bude ještě vtipný, protože budem asi muset jet fakt nadvakrát, jelikož ty všechny krámy asi nepoberem. Vemu si s sebou foťák a pokusim se o..něco :D Jsou tam celkem pěkný pole a tak, taková pohodová vesnička.
Dneska je 24. Ou. Já osobně teda začínám propadat panice, když pomyslím na to, že ten jeden měsíc je vlastně už v háji. sakrasakrasakra, já do tý školy nechci! V podstatě tam na mě nic moc nečeká.
Mějte se a užívejte si, dokud to jde.

Looklet..again

21. července 2012 v 13:19 Looklet
Takže tak, škoda že už teď looklet nefunguje tak jako dřív.

Prázdninové čmárání

17. července 2012 v 11:42 | Lenny |  Kreslím


Be creative?

15. července 2012 v 11:30 Moje kecy
Jak si užíváte prázdniny ? U mě zatim nic moc. Ještě k tomu mi nepíše mezerník a to je utrpení protože musim místo mezerníku mačkat ctrl+v kde mám nakopírovanou mezeru. Připadám si jako retard :D Dneska se na ni podiváme, rozeberem ji a když to ani pak nepude, tak hold bude nová no:D
Můj aktuální prázdninový program je zatím postaven na četbě Pána prstenů, skládání jednoduchého origami (+lucky stars,hehe), a tvoření nějakej splácanin vodovkama. Dokonce mám pár novejch, celkem fajn fotek, ale nevím, jestli je přidám sem, možná se spíše objeví za nějakou dobu tady - lenush-photography.blogspot.com Takže uvidíme.
Mě už to psaní unavuje,takžekončim,snadněkdynashledanouvlepšíchčasech:D
Lenča

Black and white

7. července 2012 v 16:09 Obrázky
Rock BW

Dovolila jsem si vytvořit na Polyvore cosi.:D Je to vlastně takovej můj "wishlist" and to, co bych chtěla ;D

Ill.

3. července 2012 v 11:32 Moje kecy

Jo, to mi ty prázdniny parádně začaly - jsem nemocná. Bolí mě v krku jako blázen, mám horečky a je mi proste blbě. Ještě že je teď stejně celkem chladno a večer jsou bouřky, takže i kdybych byla zdravá, byla bych doma tak jako tak. Možná. Měla jsem jít ven, ale prostě sem to musela odvolat jelikož sem nepoužitelná.
Achjo. Ale klíídek, je teprve 3.