Only holidays !! :))

27. června 2012 v 9:44 |  Moje kecy
Čauky. Dneska jsem zatáhla a nešla do školy - máme sportovní den, což není nic pro mě. Jeden den se už nezblázní, protože ještě 3 dny a budou prázdniny! Já sem teda prázdninově naladěná už od pondělí, jelikož se už moc neučíme, na kroužky už nemusim, takže mám v podstatě spoustu času, což je u mě vzácnost, no spíš to je vždycky kvůli škole. Vůbec ani nevim, kam nebo jestli vůbec někam pojedem - naše rodina je děsně líná a nejradši by byli pořád jenom doma, barbaři. Ale tak co, pro všechny případy mám plány co bych mohla za ty prázdniny udělat, to co jsem nestihla o školním roce a tak, a hlavně bejt s kámoškama, se kterejma se o školním roce moc nevidím.
Pokoušim se fotit, snažim se vymejšlet nový nápady - jo ty by byly, ale můj foťák je většinou odmítá realizovat a vyfotí něco, něco příšernýho. Achjo. Někdy mám chuť se na vybodnout.
Miluju letní večery, to je teď to, co mě baví - epický západy slunce, vysoká tráva mezi kterou prosvítají paprsky slunce, zpěv ptáků, příjemný teplo a hlavně pocit, že nemusim, alespoň těch pár dní, nic dělat.

Užijte si proto prázdniny jak nejlépe umíte a nezoufejte, někdy stačí ke štěstí opravdu málo :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama