Červen 2012

Only holidays !! :))

27. června 2012 v 9:44 Moje kecy
Čauky. Dneska jsem zatáhla a nešla do školy - máme sportovní den, což není nic pro mě. Jeden den se už nezblázní, protože ještě 3 dny a budou prázdniny! Já sem teda prázdninově naladěná už od pondělí, jelikož se už moc neučíme, na kroužky už nemusim, takže mám v podstatě spoustu času, což je u mě vzácnost, no spíš to je vždycky kvůli škole. Vůbec ani nevim, kam nebo jestli vůbec někam pojedem - naše rodina je děsně líná a nejradši by byli pořád jenom doma, barbaři. Ale tak co, pro všechny případy mám plány co bych mohla za ty prázdniny udělat, to co jsem nestihla o školním roce a tak, a hlavně bejt s kámoškama, se kterejma se o školním roce moc nevidím.
Pokoušim se fotit, snažim se vymejšlet nový nápady - jo ty by byly, ale můj foťák je většinou odmítá realizovat a vyfotí něco, něco příšernýho. Achjo. Někdy mám chuť se na vybodnout.
Miluju letní večery, to je teď to, co mě baví - epický západy slunce, vysoká tráva mezi kterou prosvítají paprsky slunce, zpěv ptáků, příjemný teplo a hlavně pocit, že nemusim, alespoň těch pár dní, nic dělat.

Užijte si proto prázdniny jak nejlépe umíte a nezoufejte, někdy stačí ke štěstí opravdu málo :)

Výtvarka

24. června 2012 v 10:20 Kreslím
- sololit, akryl, 3h.
- vodovky, 1h
- tempery, 4 - 4,5h
více c.č.

The show must go on

23. června 2012 v 21:22 Moje kecy
Miluju tyhle letní západy slunce..a mraky. Zrovna tyhle byly jako namalovaný akvarelem. Paráda.
Dnešek byl fajn. Ráno sme jely s R. do Kolína - sice jsme nic nesehnaly (haha.ha.), ale jako jinak dobrý. Pak jsme tak nějak celou dobu byly u nich v bazénu.A plánovaly jsme věci na prázdniny. Takže snad to vyjde. Doufám. Těšim se, potřebuju pauzu, potřebuju bejt s někym, se kterym se cejtim absolutně sama sebou, trochu v jinym světě, asi nenáme na všechno stejnej názor, ale co už. :D
Já nevim, ale přátelé, ti dobří přátelé, toho hodně znamenají.

Pokud se mi bude zejtra chtít, tak přidám obrázky z výtvarky. No, nečekejte zázraky.

First summer photos

21. června 2012 v 15:39 Fotím
Jo, nestojí to za nic.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Keep calm and kill the zombie :D

11. června 2012 v 20:03 Moje kecy
(Nemusim doufám připomínat, že fotka je moje, takže se opovažte ji zkopírovat, znehodnotit nebo dokonce vydávat za svou.)
Včerejší nálada tk nějak opadla. Jo, asi sem byla moc v afektu, ale prostě někdy to pomůže se "vyvztekat". Dneska jsem byla zase do 4 ve škole, přišla jsem domů tk akorát s bolavou hlavou a příkladama z matiky, který nechápu. Jo, abych nezapomněla - dneska jsme psali celoroční opakování z matiky a profesorka nám už řekla i známky, no a co si myslíte - od bod víc a měla bych za jedna :D Tk to ať mám radši trojku, ale tohle fakt nasere! No nic, já sem proste moc blbá na jedničku z matiky no.
Fajn, teď mám chuť zhebnout. Škola v tom roli nehraje.
shit


I don't caaaaare

10. června 2012 v 19:41 Moje kecy

Tk dneska mě to už totálně dojebalo. Už mě nebaví bejt pořád ta špatná. Vždycky jsem si myslela že když já můžu překousnout dloouhou řadu věcí, který mi třeba vaděj, tk že to budou moct a umět udělat i ostatní. Ha, o vono ne. Jo, všechno beru, pořád jsem to všechno mohla tk nějak pochopit, tk nějak ustát, mávnout nad tim rukou. Ale teď to prostě nějak přeteklo, už je toho moc a moc často. Já prostě budu taková jaká jsem a budu se snažit bejt i lepší, protože každej má naději bejt lepší. Jo, asi je to divný tak dbát na školu nebo se prostě učit, nikoho to nebaví, ani mě, ale je to teď moje povinnost dělat to, abych mohla nějakym způsobem v budoucnu pokračovat. Protože za každou odměnou je jenom dřina. A ten, kdo nemaká skončí jako socka, víme všichni ne?

Takže jestli máš furt problém, tk mě kurva nech žít, protože já se svýho cíle nevzdám. Já si nic dokazovat nepotřebuju..

Fotky...

3. června 2012 v 10:41 Fotím


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com