Sick of everyone

18. května 2012 v 15:23 |  Moje kecy

Dnešek byl zase propadák. Ráno, mě přivítala dvouhodinovka těláku venku(málem sem zmrzla), fascinující matematika a nasraná profesorka chemie. Chvílemi jsem mívala pocit, že ve škole to někdy neni zas až tak špatný, ale teď..cejtim se jako šedá myš, taková zbytečná. Závidim ostatním lidem jejich radost, jejich štěstí, ale zároveň je v jistých ohledech lituju.
Nejsem se sebou nijak spokojená, moje sebevědomí zruinovali "ega" z naší třídy, školy, země, planety,..však to znáte. Ale zárověň se ráda za to, že vim, kde mi hlava stojí, a že si dokážu stát za svym rozhodnutím, protože vim, že je pro danou chvíli správné. Nepotřubuju udělat chybu, o které už předem vim, že to chyba je. Neudělám to. Myslete si, že jsem trapná, děcko, srab nebo cokoliv jinýho, ale jste to vy, kdo si myslí že je zajímavej a kdo ""ví co dělá"". Jenže víte o tom hovno.

Myslela jsem, že bych sem dala ještě nějaký svoje výtvory, ale sem na to moc líná, tak možná zejtra. S mojí zrcadlovkou to vypadá celkem nadějně, už jsem si o tom dvakrát vážně povídala s mamkou a ta teda svolila. Bude to Canon 550D nebo 600D se základním objektivem a pak si za svoje koupim 50mm f1.8 aneb vítej malá hloubko ostrosti! Zrcaadlovka je totiž o něčem úplně jinym, než podprůměrnej kompakt. Jestli to vyjde, tak budu nejšťastnejší na světě, protože budu moct dělat to, co dělat chci, to co mě baví a to co má smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama