Květen 2012

I want change it

28. května 2012 v 17:17 Moje kecy
Chtěla bych usnout a probudit se v jiném světě.

Aby to nevypadalo, že sem mrtvá, tk o sobě dávám vědět.
Máme ve škole mediální kurz, což znamená, že končíme dřív a neučíme se. Práce je sice spousta, a i ta bude hodnocena známkou, ale je to alespoň zase něco jinýho.
Momentálně přežívám s nadějí na lepší vyhlídky, a taky s faktem že za měsíc jsou prázdniny. Asi si je příliš idealizuji, ale na jednu stranu, jedna z věcí, která mě teď nejvíc deptá je právě škola.
Mám pár novejch fotek, jinak to stojí za ho*no. Zrcadlovky se ale nevzdám.

Jo, a ještě něco - nevím co chci, ale vím, co nechci.

Sick of everyone

18. května 2012 v 15:23 Moje kecy

Dnešek byl zase propadák. Ráno, mě přivítala dvouhodinovka těláku venku(málem sem zmrzla), fascinující matematika a nasraná profesorka chemie. Chvílemi jsem mívala pocit, že ve škole to někdy neni zas až tak špatný, ale teď..cejtim se jako šedá myš, taková zbytečná. Závidim ostatním lidem jejich radost, jejich štěstí, ale zároveň je v jistých ohledech lituju.
Nejsem se sebou nijak spokojená, moje sebevědomí zruinovali "ega" z naší třídy, školy, země, planety,..však to znáte. Ale zárověň se ráda za to, že vim, kde mi hlava stojí, a že si dokážu stát za svym rozhodnutím, protože vim, že je pro danou chvíli správné. Nepotřubuju udělat chybu, o které už předem vim, že to chyba je. Neudělám to. Myslete si, že jsem trapná, děcko, srab nebo cokoliv jinýho, ale jste to vy, kdo si myslí že je zajímavej a kdo ""ví co dělá"". Jenže víte o tom hovno.

Myslela jsem, že bych sem dala ještě nějaký svoje výtvory, ale sem na to moc líná, tak možná zejtra. S mojí zrcadlovkou to vypadá celkem nadějně, už jsem si o tom dvakrát vážně povídala s mamkou a ta teda svolila. Bude to Canon 550D nebo 600D se základním objektivem a pak si za svoje koupim 50mm f1.8 aneb vítej malá hloubko ostrosti! Zrcaadlovka je totiž o něčem úplně jinym, než podprůměrnej kompakt. Jestli to vyjde, tak budu nejšťastnejší na světě, protože budu moct dělat to, co dělat chci, to co mě baví a to co má smysl.