Únor 2012

Photos

21. února 2012 v 10:33 Fotím
Menší várka nových fotek. Celkem se mi líbí ta 5,6,7 . Pro zvětšení kliknout na obrázek.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cúma ar fanwë

20. února 2012 v 16:45 Moje kecy
Tumblr_lzm451hvkq1qk9wb4o1_500_large
Home Is Behind
The World Ahead
And There Are Many Paths To Tread
Through Shadow
To The Edge Of Night
Until The Stars Are All Aligth

Mist And Shadow
Cloud And Shade
All Shall Fade
→→Zdravim. Píšu jen, abyste věděli, že pořád žiju. Dneska jsem byla doma, protože do školy s mojí klíční kostí ještě nemůžu a myslim, že minimálně do čtvrtka to nebude jiný.
Mám pár novejch fotek, protože jsem se byla vyvětrat na zahradě a překvapivě se mi i něco podařilo vyfotit. Možná je sem zejtra přidám. Dneska sem dokoukala poslední díl Pána Prstenů Rozšířenou verzi. Hodně mě ta rozšířená verze potěšila - dočkala jsem se konečně scén, které mi tam předtim chyběly a z knihy se mi nějakým způsobem zaryly do paměti. I když jsem Pána Prstenů viděla stokrát, stejně mě opět dostal. Nikdy mě nenechá klidnou a bez emocí. Prostě to nejde - sem magor.
No nic, du se nudit dál.
Lénč

Some photos

12. února 2012 v 11:23 Fotím
Tak ještě pár fotek - foceno před dvěma dny na zahradě. Je to slabý - chtěla bych novej foťák, ale hlavně nová místa, kde bych mohla fotit a nový nápady. Nějak se mi jich ale nedostává. :/

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kresba a malba - kočky

12. února 2012 v 11:19 | Lenča |  Kreslím
Po hoodně dlouhé době taky přidávám nějakou výtvarnou tvorbu. Není to nic extra, ta první kočka je kreslená podle naší Meggi, takže vlastně její podobizna. A ta druhá je z nějaké knížky o kreslení. Není to asi úplně typická kočka, je taková exotická...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fuinë, quildë ar caurë

11. února 2012 v 10:41 Moje kecy
Dark-thinking-loneliness-alone-broken_large
Jo, začaly prázdniny. Skvělý. Nejenom že na mě doléhá vlna výčitek, typu proč si tam jezdila, já ti to říkala atd., ale i zase ta samota. Za kterou můžu já. A jestli se tomu ještě teď někdo dokáže smát tak je mi ho fakt líto.
Lidé často mění svoje názory. Až překvapivě rychle.
Nevim co psát, ale nemůžu si pomoct, nějak prostě si musím vypsat ten vztek. Jo vztek a jinak než vypsat to nejde, jednou rukou se mlátí do polštáře prostě blbě.
A nejsem naštvaná jen sama na sebe.
Uf, tak teď trochu z jinýho šálku kávy. Včera jsem si stáhla česko - elfský slovník (Pp) . Jistě jste si všimli v nadpisu. Znamená to stín, tma a ticho. Něco v tom smyslu, teď si to přímo nepamatuju a nejchce se mi to zase překládat.
Další věc je, že vám sem teď dám pár fotek ze Sims. Já prostě nemám co dělat, a řekla sem si, že když už sem teda mrzák, tak že si alespoň stáhnu nějaký downy. Fotky v c.č.↓

Home

9. února 2012 v 10:23 Aktuálně
Tumblr_lyh3ees7601qcwokto1_500_large
Bré ráno všem.
Včera jsem se předčasně vrátila z lyžáku, protože předevčírem jsem si na lyžích zlomila klíční kost :( Hrozný. Bolí to jak blázen, dali mi stupidní ortézu která mě tlačí do krku, takže mě kromě ruky zlobí i krční obratle. Odpoledne deme k zubaři a pak ještě na chirurgii :/ Zábava, fakt :/
Prázdniny jsou celý v háji a pochybuju, že bych po nich šla hned do školy, protože se s tou rukou nedokážu ani sama nasoukat do vytahabýho trička, natož do normálního. Prej na tý kosti stejně asi zůstane boulička a občas to budu cítit že sem to měla zlomený. Ach jo. Na lyžák už nikdy.
První fotka je fotka z lyžáku. Foceno přes okno - západ slunce. Druhá je pak pokus a vytvoření něčeho přijatelného.

imagebam.com imagebam.com