Prosinec 2011

Purple dream

30. prosince 2011 v 11:19 Kreslím
imagebam.com
Konečně jsem se dokázala dokopat k tabletu a dodělat to. Chci se hnout z místa, ale ono se to samo neudělá. nemůžu se zlepšit jen tak sama od sebe. Snad, když sem tam něco nakreslim, se to zlepší. Doufám. Přeju si to.

Days to days

29. prosince 2011 v 13:00 Moje kecy
"Je to nebezpečný podnik Frodo! Stoupneš na cestu, a když nestojíš pevně, netušíš, kam tě až může strhnout."
x
Stále žiju. Tak nějak nijak. Do školy se mi nechce, přitom mi připadá, že už nemám doma co dělat. Za hodinu du naštěstí ke kámošce. Aspoň že tak. Bratr spí. Nechápu, já jsem vzhůru už od půl 9 a nemám s tim vůbec problém. :D

Dneska sem se neudržela a nainstalovala si Sims 2 :D Zastesklo se mi po starejch dobrejch časech. Bohužel nemám všechny datadisky, ale podařilo se mi stáhnout Ikeu, což je úspěch! hahahahaha
Pána Prstenů první díl jsem včera v pohodě dočetla, takže v úterý musim pádit do knihovny pro další. Škoda jen, že ho prostě znám nazpamět, i když kniha o hodně obsáhlejší. Ježíšek nám přines DVDčka s milionem bonusama o vzniku Středozemně, natáčení atd. takže je na co koukat.

Mějte se a užívejte posledních dní volna. Už jich moc nebude. L.

Christmas time

22. prosince 2011 v 19:35 Moje kecy
Tak. A je to tady :D Vánoce, vánoční čas a vánoční prázdniny. Na tenhle den jsem čekala dost dlouho. Netěším se ani tak na dárky, protože ten největší už jsem dostala v podobě (skoro) nového pokoje, ale spíš na ten klid. Na tu atmossféru a tak dále. Vánoce se budu trávit s dvěma knihami - jednou, tou kterou budu muset číst, studovat nedobrovolně - učebnici dějepisu, a tou na kterou jsem čekala měsíc a půl, něž na mě přijde v knihovně řada. Na Pána prstenů. Asi jsem magor. Chápu. Nemusíte mít Pána prstenů rádi, nemusíte ho ani znát, ale pro mě je to taková droga. Středozem - svět, kam můžu utéct.
Ještě bych snad chtěla všem popřát krásný Vánoce. Užijte si je. A na Silvestra to moc nepřehánějte. Nemá to cenu, smysl a následky nebývají hezké. Netřeba dělat ze sebe něco co nejste, nebo co být nechcete. Myslete hlavou, ne prdelí.
Nemusíte to chápat. Jenom píšu co mi lítá hlavou.
Lénč

Vánoce-Nevánoce

11. prosince 2011 v 15:46 Moje kecy
Nemám vánoční dárky. Nevim co koupit a nemám prachy. Totálně :D Brácha s mamkou šli koupit vánoční stromeček. Včera jsem úspěšně sehnala vánoční výzdobu do pokoje. Sněžit asi nebude. Zejtra škola. Ach jo. Na design sem moc líná.
No, tohle bylo shrnutí faktů. Musim se jít učit děják. Nechce se mi do toho, jsou to všechno hrozný kraviny. Nevim co psát. Chtěla bych příští víkend někam vyrazit. Na bruslák nebo třeba jet do Futura. Tak nevim, jestli se někdo přidá.
Připadám si trochu jak na mrtvym bodě, jestli chápete. Potřebuju se hnout, alespoň v něčem. Problém je, že není dostupnej materiál.

I want to NY

11. prosince 2011 v 10:09 Grafika
imagebam.com

Hoodně dlouho jsem nic netvořila, takže..:D to vypadá tak jak to vypadá.

Looks n.10, 11

6. prosince 2011 v 15:27

why

4. prosince 2011 v 11:16 Moje kecy
Tumblr_lp1maujua31qgiyc9o1_500_large
říkali jste si někdy, jestli to, co se snažítě dělat má cenu? jestli to není jenom naivní myšlenka? nikdy to tak nebude, jak bych to chtěla já. proč? protože na to jednoduše nemám. o zrcadlovce nebo alespoň lepším foťáku se mi můžu jenom nechat zdát.. a jediný co dokážu naškrábat na papír, jsou ubohý, pořádstejný kreslený postavičky, který dávno nikoho nezajímají, na kterých není nic výjmečného a které ani nikdy nikoho zajímat nebudou. tak proč jít dál za tím svým snem? za tím svým nesplnitelným snem? ten pocit, sedět u stolu s tužkou v ruce a zírat na prázdnej papír, plnej špatně vygumovanejch tvarů a linií. sedět u tabletu a marně se učit stínovat obličej podle obrázku, velmi talentované dívky vašeho věku, s tím, že tohle vy nikdy nedokážete. to je k zbláznění. a já sem se asi právě zbláznila.

I will not die, I will survive

3. prosince 2011 v 11:19 Moje kecy
(ani sem se nepochlubila Domikem, tak tady mate foto :))
caute. tak zas tady. včerejšek sem úspěšně přežila, a ještě jsem šla večer s holkama na rozsvícení vánočního stromu, kterej je mimochodem už několik let stejnej :D no co no :D
dneska mám v plánu učit se, ale taky sem chtěla jít ven. myslim ale že by stejně nikdo nešel tak se na to asi vyseru. jak jinak. ale když je tam hezkyy. ach jo ://
dneska pujde máti koupit stromeček, já nemám žádný dárky, a jestli nebude na Vánoce sněžit, tak si mě nepřejte! :D
chci novej design, ale nejsou nápady, čas a náladu už vůbec. celá já.
Taky se vám chce někdy zmizet ze světa a pár dní neexistovat? Zmizet do toho svýho světa, do toho jinýho..

shitshitshit :D

1. prosince 2011 v 19:49 Moje kecy
Memes-one-does-not-disney_large
čao. omlovám se že jsem tu zase delší dobu nebyla, ale nějak zas nic nestíhám. :D ale co, můžu si za to sama že.
Ve škole je to jako na houpačce - jednou dobrý, podruhý děs. co s tim?
Taky už na vás tak doléhají Vánoce? :D začínám se těšit, i když hlavně jen na to volno. mohlo by tak za dva tejdny začít sněžit. to by bylo ideální.
dneska sme měli ve škole ekoden, takže sme se první 4 hodiny neučili, ale jak je na našem gymnáziu zvykem, měli jsme potom ještě výuku až do čtyř. :D
doufám, že jste si všimli toho legendárního obrázku :D daly sme si s kámoškou takovou malou sázku že do lyžáku musíme přečíst Pána Prstenů. tak sem na to zvědavá, i když film znám nazpamět.
P.S. myslíte si, že může člověk za dva měsíce zhnusnět? :D
P.P.S. Samota netíží tolik jako prázdná slova.