Listopad 2011

The Breaking Dawn

18. listopadu 2011 v 16:59 Moje kecy
Zdarec. Tak včera jsem byla se svoji Bf v Práglu na Rozbřesku. Musim říct, že mě to fakt dostalo. Moc se mi to líbilo, ani jsem to nečekala že to bude takový. Vtipný, romantický, napínavý,..bylo tam dalo by se říct všechno. R. měla trochu jinej názor, protože to i četla narozdíl ode mě. Připadá mi docela pošetilost srovnávat film s originální knihou, ale budiž. Sice mě to trochu štvalo, že jsem to nečetla a že ona už všechno věděla dopředu. Já si osobně myslim že se s tim rejža popral docela obstojně. Minimálně herci byli skvělí.
Pak sme strávily dost dlouhou dobu chozením po obchodě, s tim, že jsem si stejně nic nekoupila. Klasika. Domu sme přijely až docela pozdě takže sem ráda, že sem to dneska v tý debilárně přežila.
Jako ten den sem si užila. Těšim se na druhou část, i když nejsem zase nějakej největší Twilightmaniak. No a.
bye

Winter..

15. listopadu 2011 v 18:02 Moje kecy
(nejúžasnější a nejluxusnější. mňam.)
Posledních těch pár dní, jsem si konečně uvědomila, že ta zima je fakt tady. Furt mrznu. Celá já. :D
Sice je zima jak vy víte kde, ale musim uznat, že ta mhla kterou tady máme alespoň tři dny v kuse a ty nádherně omrzlý stromy, jinovatka a tak, to je prostě famózní. :D Doufám že pudem s kámoškou ve čtvrtek ráno fotit, tak snad to vydrží. Aspoň ty stromy. Ještě by mohlo sem tam svitnout sluníčko. To by byla paráda.
Jinak teď je mamka na rodičáku tak jsem zvědavá co přinese :D haha
Sedim u compu, ale jakmile to dopíšu, tak odsud zdrhnu. Mám divnej pocit, že bych se měla něco učit. Problém je v tom že nevim co. Prostě si vemu nějakou učebnici a podivám se co a jak. No už kecám p*čoviny, radši pudu. Jinak zítřejší známka z češtiny bude taky famózní :D 4 nebo 5, to už je víceméně stejně jedno.
Bye*

Looks n.9, 10

13. listopadu 2011 v 10:53 Looklet

Lost soul..

11. listopadu 2011 v 16:59 Moje kecy
Zdravím.
Konečně jsem si našla čas a náladu, abych byla vůbec schopná napsat tak nějak souvislý text. Tenhle tejden byl hodně namáhavej a hodně věcí jsem si tak nějak zase uvědomila. Zjistila jsem že jsem beznadějnej případ na matiku. To vim už dlouho ale poslední dobou mi nejde tak nějak nic. Co můžu poseru. Taky jsem zjistila že jsem anti-talent na tělocvik. Neumim to a nenávidim to.
Další věc je flétna. Asi mě to opustilo. Snažim se hrát, ale málo. Nejen že mě to přestává bavit, ale přestává mi to i jít. Ráda bych začala hrát na klavír. Máme jeden doma a nikdo na něj pěkně dlouhou dobu nehraje. Naučila bych se nějaký zaklady a pak bych si hrála doma to co chci já. haha.
Za ten jeden docela obyčejnej tejden mě taky stihlo nasrat dost lidí. Možná to ani nevypadá ale uvnitř přímo zuřim. Jsem naštvaná spíš na sebe, protože si to asi všechno moc beru, ale tohle uz tady jednou bylo. Myslela jsem si že jsem to už zvládla, ale zase to vrací.

Slavnostně jsem si chtěla udělat novou profilovku na facebook, ale zjistila jsem že jsem snad den ode dne hnusnější a hnusnější :D A můj nos je den ode dne větší a větší. Nemám ho ráda. Vážně.
Jo a ještě jedna věc - proč, když neudělám něco, co bych podle jiných mínění udělat měla, tak proč jsem hned..zapomenutá, nepodstatná? Proč jsem hned ta špatná, která si ani nestojí za přátelstvím?
Nejsem na ovládání, nejsem dokonalá. Byla bych ráda, kdyby ste to respektovali jako to umím respektovat já.

The Offsprings - Half Turism

8. listopadu 2011 v 19:35 Hudba
Dneska uz nic víc..
text + překlad↓↓↓