Říjen 2011

Look n.8 - Golden mystery

30. října 2011 v 17:09 Looklet
Můj oblíbenej(i přesto, že sem ho dělala já :D), miluju tu sukni. Snad se líbí.

Halloween

29. října 2011 v 11:00 | Lenny |  Moje kecy
Přidávám pár fotek, opět vlastní tvorba, na téma Halloween. Včera jsem spala u bf, tk jsem si udělaly jakože takovej Halloween. Vyřezaly jsem dýně↓ (myslim že se docela i povedly :D), nechyběl ani lampión přání a horor, u kterýho jsme vydržely zhruba 20 minut :D Po první lekačce sme ho musely vypnout :D Ale jako dobry to bylo :D ♥ Škoda že se u nás ten Halloween taky tak neslaví jako třeba v Anglii nebo Americe :/ Třeba si ho časem Češi oblíbí, i když já o tom teda pochybuju.
Pak jsem ještě nakreslila něco rádoby Halloweenského s nadějí, že bych to stihla na tabletu. Jak se znám, tak to ani nezačnu, takže tady máte alespoň tu fotku. Je to takový nedodělaný, ogumovaný a načmáraný. Ono to bylo původně jako náčrtek a asi bych tam pár věci změnila, ale co už.
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Today's fog

23. října 2011 v 17:09 Fotím
►Tak to nakonec vyšlo alespoň dneska - šla jsem s moji bf ráno fotit mlhu. A kdyz rikam rano, tak myslim ráno!
Mlhy bylo hodně, tojo, ale můj milovanej foťáček odmítal ve většině případů spolupracovat. Pár vám jich sem teda dávám, ale nejsou to zdaleka všechny, tyhle jsou myslím asi tak "nejpovedenější". Pokud se to tak dá nazvat. Nejradši mám tu druhou. Jsou v tom asi trochu pocity.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A ano, většina těch fotek je černobílá. Život není barevnej, že?

Oh shit..

22. října 2011 v 12:13
Sem docela naštvaná, hlavně na sebe. Asi zase nevim co chci. Prostě jsem vstala pozdě, takže jsem nedodržela to, co bylo dohodnuý. Dotyčněj člověk mi to může klidně vyčítat, ale měl možnost to změnit! Nechci se zase hádat, a nezačala jsem to.
Jo a je správný věci řešit, ale ne ty nepodstatný, ale ty podstatný.
O podzimních prázdninách se asi nic konat nebude. Ja sem to vlastně čekala. Asi neumim nic zajímavýho vymyslet, nebo to alespoň umět řešit.

Zima. Hnusná zima. Zatim je ten podzim naprd. Jestli mi bude někdo cpát, jak je zima skvělá, úžasná, všude shíh, Vánoce, blabla. Sníh bude stejně všude vypadat jako šedý rozježděný, s prominutim s*ačky, Vánoce budou nanic, a můj foták padající sněhové vločky stejně nevyfotí. V zimích bundách budeme všichni vypadat jako idioti, a kluci nás budou akorát bombardovat sněhovejma koulema. Má to cenu? :D
Musim uznat že mi ten vejkend zase fakt pěkně začal :/ Jsem ráda, že už má moje best zase dobrou náladu, ale to se najednou nedá říct o mě.

Dejte mi někdo prosím trochu optimismu. Děkuji

Look n.7

21. října 2011 v 20:22 Looklet
Glam rock ♥

Pár nejnovějších fotek

18. října 2011 v 18:54 Fotím
Dlouho sem to nebyla, tak snad si to vyžehlim těmahle několika fotkama :D

imagebam.com - Když prší, a vy jedete se svou nejlepší kámoškou na kole do pryč
imagebam.com - Když ten okamžik chcete uchovat..
-imagebam.com - Když příroda dělá divy :)
imagebam.com - Když jako blázen, pomalu ještě v pyžamu, ráno jedete s mamkou k Labi jen abyste stihli mlhu..

Autumn..

7. října 2011 v 19:12 Moje kecy
Konečně víkend. Sláva. Dneska jsme psali v matiky, což bude hodně veselý :D Ze školy jsem přišla taky brzo, takže sem si stihnla udělat nějaký ty víkendový úkoly.
Blíží se podzim. Je to moje oblíbený období, ale zároveň tak nějak každoročně nešťastné. Většinou za to může hádka, pochybnosti, atd.
Podzim je krásnej, všude barevný listí, a když třeba jdete pozdě odpoledne domů, vidíte západ slunce, jak mezi listy prosakují paprsky světla, ve kterých lesknou desítky poletujících mušek a snítek prachu, který vypadají jako zlaté třpytky. Je to krásný. Dokonalost. Teda vlastně témeř dokonalost. Dokonalé na světě není nic. Ani já. Smiřte se s tím, vážení, protože vy dokonalý taky nejste!

Look n.6

7. října 2011 v 18:39 Looklet
Look je stylu retro a vintage, asi není třeba více komentovat :)

What?

4. října 2011 v 16:59 Moje kecy
Máte mě tu zas, ale pět jen s jedním článkem, protože zase nemám čas. Musim se učit, protože zejtra píšem zas tři písemky. Skvělé. Ten článek nečtěte, pokud o to opravdu nestojíte.

Changes are normal

2. října 2011 v 10:52 Moje kecy


Zdarec :)
Zas sem tu dlouhou dobu nebyla a řeknu vám, že za to může zase ta škola. Jak sem starší tim se blbější zdá se :D No naděláte. Včera sem byla celej den pryč takže dneska logicky mě čeká učení. Ach jo.
Když pominu učení, tak je to ve škole už o něco lepší. Nebudu prostě řešit ty lidi, co mě serou a co si myslej že jsou střed vesmíru :) Prostě ne.