Zase jednou..

12. září 2011 v 19:00 |  Moje kecy


Zdravím. Překlavapivě nemám co dělat (ale ano mám, jen si to nedokážu připustit) a tak mě napadlo trochu se tady zase vypovídat. Někdy to vážně pomáhá. No.
Škola mě zabíjí, dneska jsem přišla zase v pět. Milé. Tenhle rok neutíká vůbec. Moje spolusedící je na dovolené, takže musim sedět sama takže den ubíhá dvakrát tak pomaleji. Haha. Momentálně se vztekám nad The Sims, které se prostě ne a ne nainstalovat. To budou ty nelgálně stažené kopie, spolu se všemi těmi viry a pochybnými programy - aneb když vám kámoška není schopná půjčit dvě blbý CDéčka jenom proto, že jsem jí údajně kdysi nepomohla s Photoshopem a taky proto že jí za to nemám co půjčit. Ona má totiž všechno. To je pak těžké. A podělanej comp k tomu.
Včera jsem vlastně chtěla něco napsat k 11.září, ale čas si nedal říct a utekl dřív než jsem stačila něco udělat. Najednou je jedenáct a vy musíte jít spát abyste se ráno vůbec probudili.
Tak tragédie, útok na Dvojčata v New Yorku mi připomělo tu teorii, že pokud má někdy nastat konec světa tak za to nebu moci příroda, ani mimozemnšťani ani nic. Jenom lidi. Řežeme si pod sebou větev. Jinak se to říct nedá. přístup k životu u některých lidí..Když oni takhle zabili tolik lidí, ani se vlastně neuvědomili, kdo udělal ty boty co měli zrovna ten den na sobě? Kdo pekl rohlíky který měli k snídani. Kdo asi vyrobil tu bombu? Člověk. Zas a znova. Někdy se to nezdá, ale potřebujeme se navzájem. A tohle je vděk?
No, sem trochu rozepsala. Blbosti. Pochybuji že by se někdo obtěžoval to číst...
Dříve hleď, s kým bys jedl a pil, než co bys jedl a pil. Neboť život bez přítele je jako krmení lva a vlka.
*
Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raduš Raduš | 12. září 2011 v 19:15 | Reagovat

Áno,řekal bych  že máš opět pravdu,nějak mi dochází že si asi založím zase blog na keci.. protže my-ime-for-change.blog.cz mi začíná nějak chybět :D a to je asi  z důvodu který jsi psala, že je někdy cajk se z těch "pitomostí" vykecat. jinak máš pravdu,s celým článem souhlasím a fotka .. ♥ no nevím co ti na to říct,prostě jsem měla nutkání ti taky přidat koment ;)

2 flower girl dresses flower girl dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:45 | Reagovat

I think this site has got very great indited content content.
http://www.speakdress.com/wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama