Like a drop in the ocean

4. září 2011 v 11:40 |  Moje kecy
...Teprve až ve společnosti si uvědomíme, jak moc jsme sami...

Zdarec, po ktarší pauze opět píší. Nesmysly, jak jinak, víc ani nečekejte. Co škola? Vopruz žejo? :D

U nás je teď pouť, kterou se snažím tak nějak ignorovat. Ano, nejsem ten typ co obleze všechnoí co se dá. Ba naopak, letos jsem nešla na nic. Někdy je lepší sednout do trávy po boku své nejlepší kámošky a sledovat pouť z povzdálí a dívat se na ty všechny lidi, kteří mají celý život peněžní krizi, ale na pouti jsou ochotni rozhazovat spoustu peněz, které si myslím potřebují na úplně jiný věci. Ale, co je komu potom. Každý člověk má jiné hodnoty.

Víte, s některými lidmi je velmi težké se dohodnout, protože když vám někdo řekne, že neví, nemůže čekat že se dostavíte. To samé je případ toho když někdo řekne že dá vědět a vy jako dement "čekáte"..a stejně se nedočkáte. Asi tolik k letošní pouti. "Povznášející" pocit nikomu nechybět. Milé.

Zítra máme pondělí. "Nádhera nádherná"! Myslím že jsem si přeci jen měla koupit tričko s nápisem - Ou shit! It's monday! I když zase asi bych potřebovala těch triček 5, na každý den. Ve škole jsem byla dva dny a přidapá mi to spíš jako dva měsíce. Špičková nuda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama