Changes, honeys!

19. září 2011 v 21:26 |  Moje kecy
Čauves. Popadlo mě večerní šlenství neco sem napsat. Prostě jen tak.
Víkend uběhl tak nehorázně rychle! Naštětí byl ale dobře využitý - sobota celodeňák s mojí nejlepší kámoškou, kterou bohužel vídám jen někdy, a neděle - dodělávání mého pokoje - časem přidám i fotky ;D
V poslední době mám pocit, že se snažím něco změnit. Něco, co mě už delší dobu štve. Možná nebylo správné dělat to, co se mě začalo od jisté doby vadit. Je zváštní jak vám jedna osoba dokáže odříznout okolní svět. Připadá mi, že teď, když jsem se konečně rozhodla že být tam kde o mě nestojí je zbytečné a že to co jsem už ztratila se nedá vrátit zpět. Poznávám jinou, druhou část naší třídy. Lidi, kteří vás dokáží ocenit, zasmát se vašim vtipům a celkově dokáží nehledět na vaše chyby z vysokého pozlaceného trůnu. Žádné "jak já písknu, to uděláš". Už ne. Prostě se to změnilo. Zjistila jsem, ty lidi vážně musíte poznat líp. Těmi "lidmi" mám na mysli i kluky. A to že to někomu vadí, že se s nima dokážu normálně (teda jak s kterejma :D) bavit, mě nezajímá. Myslet si můžete co chcete.
Sice nemám ve třídě tu jednu nejlepší kámošku o které vím, že se na ní můžu kdykoli spolehnout, která se mě zastane a které mě nedkopne. Mám ji ale tam uvnitř, v srdci :)
Lenny


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ^^Unwanted.Smile<3 ^^Unwanted.Smile<3 | Web | 19. září 2011 v 21:43 | Reagovat

Článek komentovat nebudu :D ale mám na blogu tu Graphic contest ;-)

2 Raduš Raduš | 20. září 2011 v 18:21 | Reagovat

joi,dohnala jsi mě k slzám,no to je jedno,jsem ráda že to vychází alespoň jedné z nás.. tak i když si najdeš nové přátele doufám že nezapomeneš na staré ;) pa,zitra!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama