Září 2011

Drawings

23. září 2011 v 20:59 Kreslím
imagebam.com imagebam.com

Mno :D Žádná sláva a to nejsou ani moc starý. No co :P Já sem teda rozhodně jen pro tu první.

Look n.5

23. září 2011 v 20:56 Looklet
Dneska sem přidám jenom jeden look, ale myslím že alespoň trochu stojí za to :D Miluju fialovou! :D

Koláž

21. září 2011 v 19:09 Grafika
Všichni dělaj koláže. Já chci taky. Ale nejde mi to. Nu což, je to moje první, i když ""koláž"" :D Spíš taková..nu nwm :D Každopádně nekopírovat, pozadí a ještě asi něco je z http://layfor.blog.cz
radši sem dám i klikačku, abych neskončila na grilu. Tak.
imagebam.com

Changes, honeys!

19. září 2011 v 21:26 Moje kecy
Čauves. Popadlo mě večerní šlenství neco sem napsat. Prostě jen tak.
Víkend uběhl tak nehorázně rychle! Naštětí byl ale dobře využitý - sobota celodeňák s mojí nejlepší kámoškou, kterou bohužel vídám jen někdy, a neděle - dodělávání mého pokoje - časem přidám i fotky ;D
V poslední době mám pocit, že se snažím něco změnit. Něco, co mě už delší dobu štve. Možná nebylo správné dělat to, co se mě začalo od jisté doby vadit. Je zváštní jak vám jedna osoba dokáže odříznout okolní svět. Připadá mi, že teď, když jsem se konečně rozhodla že být tam kde o mě nestojí je zbytečné a že to co jsem už ztratila se nedá vrátit zpět. Poznávám jinou, druhou část naší třídy. Lidi, kteří vás dokáží ocenit, zasmát se vašim vtipům a celkově dokáží nehledět na vaše chyby z vysokého pozlaceného trůnu. Žádné "jak já písknu, to uděláš". Už ne. Prostě se to změnilo. Zjistila jsem, ty lidi vážně musíte poznat líp. Těmi "lidmi" mám na mysli i kluky. A to že to někomu vadí, že se s nima dokážu normálně (teda jak s kterejma :D) bavit, mě nezajímá. Myslet si můžete co chcete.
Sice nemám ve třídě tu jednu nejlepší kámošku o které vím, že se na ní můžu kdykoli spolehnout, která se mě zastane a které mě nedkopne. Mám ji ale tam uvnitř, v srdci :)
LennyPhotos

18. září 2011 v 12:30 Fotím
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com - protože bez nich by to nešlo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com - nejoblíbenější :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zase jednou..

12. září 2011 v 19:00 Moje kecy


Zdravím. Překlavapivě nemám co dělat (ale ano mám, jen si to nedokážu připustit) a tak mě napadlo trochu se tady zase vypovídat. Někdy to vážně pomáhá. No.
Škola mě zabíjí, dneska jsem přišla zase v pět. Milé. Tenhle rok neutíká vůbec. Moje spolusedící je na dovolené, takže musim sedět sama takže den ubíhá dvakrát tak pomaleji. Haha. Momentálně se vztekám nad The Sims, které se prostě ne a ne nainstalovat. To budou ty nelgálně stažené kopie, spolu se všemi těmi viry a pochybnými programy - aneb když vám kámoška není schopná půjčit dvě blbý CDéčka jenom proto, že jsem jí údajně kdysi nepomohla s Photoshopem a taky proto že jí za to nemám co půjčit. Ona má totiž všechno. To je pak těžké. A podělanej comp k tomu.
Včera jsem vlastně chtěla něco napsat k 11.září, ale čas si nedal říct a utekl dřív než jsem stačila něco udělat. Najednou je jedenáct a vy musíte jít spát abyste se ráno vůbec probudili.
Tak tragédie, útok na Dvojčata v New Yorku mi připomělo tu teorii, že pokud má někdy nastat konec světa tak za to nebu moci příroda, ani mimozemnšťani ani nic. Jenom lidi. Řežeme si pod sebou větev. Jinak se to říct nedá. přístup k životu u některých lidí..Když oni takhle zabili tolik lidí, ani se vlastně neuvědomili, kdo udělal ty boty co měli zrovna ten den na sobě? Kdo pekl rohlíky který měli k snídani. Kdo asi vyrobil tu bombu? Člověk. Zas a znova. Někdy se to nezdá, ale potřebujeme se navzájem. A tohle je vděk?
No, sem trochu rozepsala. Blbosti. Pochybuji že by se někdo obtěžoval to číst...
Dříve hleď, s kým bys jedl a pil, než co bys jedl a pil. Neboť život bez přítele je jako krmení lva a vlka.
*
Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány

Looks n.4

5. září 2011 v 19:19 Looklet
Přidávám 3 looky, který jsou teda trochu slabší a taky obyčejnější. No co. První je vyloženě letní a ležérní, druhý zimní a snad i trochu elegantnější. Třetí má název "Party". Je takový odvážnější, ale co už. :D Tak snad se vám alespoň trochu líbí ;)

Like a drop in the ocean

4. září 2011 v 11:40 Moje kecy
...Teprve až ve společnosti si uvědomíme, jak moc jsme sami...

Zdarec, po ktarší pauze opět píší. Nesmysly, jak jinak, víc ani nečekejte. Co škola? Vopruz žejo? :D

U nás je teď pouť, kterou se snažím tak nějak ignorovat. Ano, nejsem ten typ co obleze všechnoí co se dá. Ba naopak, letos jsem nešla na nic. Někdy je lepší sednout do trávy po boku své nejlepší kámošky a sledovat pouť z povzdálí a dívat se na ty všechny lidi, kteří mají celý život peněžní krizi, ale na pouti jsou ochotni rozhazovat spoustu peněz, které si myslím potřebují na úplně jiný věci. Ale, co je komu potom. Každý člověk má jiné hodnoty.

Víte, s některými lidmi je velmi težké se dohodnout, protože když vám někdo řekne, že neví, nemůže čekat že se dostavíte. To samé je případ toho když někdo řekne že dá vědět a vy jako dement "čekáte"..a stejně se nedočkáte. Asi tolik k letošní pouti. "Povznášející" pocit nikomu nechybět. Milé.

Zítra máme pondělí. "Nádhera nádherná"! Myslím že jsem si přeci jen měla koupit tričko s nápisem - Ou shit! It's monday! I když zase asi bych potřebovala těch triček 5, na každý den. Ve škole jsem byla dva dny a přidapá mi to spíš jako dva měsíce. Špičková nuda.