Srpen 2011

Last day..

31. srpna 2011 v 11:35 Moje kecy
Čauky ,zase budu psat jenom blaboly takže to klidne ignorujte :D Dneska jsem si byla pro stravenky což mi, bohužel úspěšně, dalo do hlavy, že zejtra ta škola fakt začíná :( A ten rozvrh :D No nebudu komentovat, proč si kazit poslední den.
Vůbec nwm, jesi sem budu něco o šk. roce přidávat, protože budu se snažit využít svůj volný čas k tomu, abych byla se svou nejlepší kámoškou, která, jak všichni víte, se mnou nechodí do školy, natož to třídy.

Jinak jsem byla včera u kadeřnice, dopadlo to příšerně :D Takže vypadám zas jak kretén a budu muset počkat, až mi to zas doroste. Ach jo. Můj pokoj je už skoro hotový (rekonstrukce víte) takže teď se snažím nějak to dodělat. Dneska jsem konečně na zeď přibila vynilový desky a na lustr pověsila mašličky. :D Neřešte, hurá.
Jo a tady je fotka mejt nehtů :D jako dopadlo to jak to dopadlo :D Hodinu sem ¨se s tim sr!!! Teď je mám asi..3. den? A jak tak na ně koukám tak je to už dost jetý :D
Sledujte tu hrůzu :D
No nic, loučim se :( A hlavně na zejtra dobře vyspat a přibalit si sebou kyblík na nervy. Pa

Nový design

29. srpna 2011 v 13:05 Aktuálně

Zdarec :)
Nebudu se rozepisovat. Určitě jste si všimli, že mám nový design. Tentokrát jsem ho udělala trochu jednodušší než byl mile, ale i přes to se mi líbí :) Je s Domo-kunem, to je taková ta suprová příšerka. Žeru ji :♥
A to si přestavte že jsem udělala nejenom avatar, ale i oddělovač :D
HEHE :D
→Chci! :D

2 výtvory (tablet)

27. srpna 2011 v 11:40 Kreslím
imagebam.com imagebam.com

Myslím, že to už jsou poslední dva obrázky které jsem měla uložený v compu a který jsou prostě ne úplně aktuální :)

O5 něco s Av

24. srpna 2011 v 11:00 Grafika
imagebam.com
Prostě tak.

Look n.3 - Converse

24. srpna 2011 v 10:50 Looklet
Tak tenhle look se mi líbí i když sem ho dělala já :D Vestička, conversky, a ta sukně..to je moje prostě :D

Foto

24. srpna 2011 v 10:43 Fotím
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host
Tak tyhle jsou focený před rokem :D Dobrá vykopávka.

Looks n.2

20. srpna 2011 v 18:09 Looklet
Přidávám další looky, tentokrát jsou v kontrastu. První je takový drsnější "rockový" a druhý má působit "sladce".

Love x Hate

20. srpna 2011 v 11:19 Kreslím
imagebam.com
Novější, asi bez kometáře :)

What am I to say?

18. srpna 2011 v 20:20 Moje kecy
Vlastně nevím proč to píšu, asi si jen tak potřebuju ulevit. Stejně sem tady toho moc nepřidávala. Jsem totálně zdeptaná příchodem nového školního roku. Asi jsem ty prázdniny viděla až příliš optimisticky nebo co, nevim. Ale uteklo to tak strašně rychle. Tak nehorázně, že jsem se vlastně ani nedokázala vyvětrat hlavu od toho učení zajebanýho. Ano, i o prázdninách se najdou starosti. Nevadí mi, že si prázdniny neužiju tak jak chci protože to prostě nejde. Někdo tam nahoře to nechce. Nejspíš. Nebo sem vadná já. Asi.
Myslela sem si že něco přes ty prázdniny udělám, že něco stihnu. Že udělám něco velkýho, neobvyklýho, šílenýho, fantastickýho, nebo alespoň něco v můj prospěch. Ne. Škola volá. A když "škola volá" tak je to všechno (s prominutím) totálně v piči! Nerada jsem ve stresu, o který nebude nouze. Bude mi tam chybět moje best Raduš :( Je to těžký chodit do jiný školy a možná právě proto tu školu tak nesnášim.

Looks n.1

15. srpna 2011 v 11:43 Looklet

První netřeba moc komentovat, jednoduchá podzimní kombinace, ale líbí se mi :) To druhé mělo být trochu ve smyslu "vintage", nevím, docela se mi to líbí.

Zase doma

15. srpna 2011 v 11:38 Aktuálně
Tak jsem zase doma :) Přijela jsem vlastně už před 2 dny, ale nějak na blog nebyl čas, protože jsem hned zase spala u kámošky ve stanu a snažila jsem se plně využít posledmní letní dny. Teď to venku moc na léto nevypadá. Jaaj jak se to škola blíží :( Pěkně ty prázdniny utekly. Ach jo
Jo a přidala jsem novou rubriku "looklet" kam budu přidávat svoje výtvory. Je jich nějak moc :)

Aktuálně..

5. srpna 2011 v 11:32 Aktuálně
Čus. :D Zejtra odjíždim na tejden pryč a vrátím se teda příští sobotu. To znamená že tu nebou přibývat žádné články. Stejně myslím, že nikomu chybět nebudou. Tak se tu mějte :))

pa.

Blend s Avril

2. srpna 2011 v 10:29 | Lenny |  Grafika
Jo, tenhle se mi docela líbí, mám ráda ty photoshooty.free image host